Kontrola odevzdaných klauzur a záverečných prací - červen 2023

Jméno kategorie název vedoucí
1 Daria Adamczyk Výstavní soubor za 1. ročník ZdrowieJEM Jan Brykczynski
2 Alena Čechová Výstavní soubor za 1. ročník Cesta do školy (Svoboda na hranici) Jiří Siostrzonek
3 Alena Češková Výstavní soubor za 1. ročník Mezi čas Štěpánka Bieleszová
4 Petr Drápela Výstavní soubor za 1. ročník Marie Jindřich Štreit
5 Malgorzata Fatalska Výstavní soubor za 1. ročník ŠKOLNÍ STATUTY Jan Brykczynski
6 Hana Grohová Výstavní soubor za 1. ročník Svět pod kapkou slz Dita Pepe
7 Ľubomír Hajdučík Výstavní soubor za 1. ročník Roma spirit Václav Podestát
8 Daniel Hromada Výstavní soubor za 1. ročník Stromy hoří taky Štěpánka Stein
9 František Javorský Výstavní soubor za 1. ročník THE 7 BEST views in Karlštejn (Updated June 2023) Tomáš Pospěch
10 Michał Kaczorek Výstavní soubor za 1. ročník Světlo Arkadiusz Gola
11 Adam Karaś Výstavní soubor za 1. ročník Deepfake Michal Szalast
12 Natalia Knycz Výstavní soubor za 1. ročník Psí život Václav Podestát
13 Aleksandra Kossowska Výstavní soubor za 1. ročník Válka na Ukrajině Václav Podestát
14 Agnieszka Kowalczyk Výstavní soubor za 1. ročník Dom Kultury Kopalni Wujek w Katowicach – kiedyś i dziś Arkadiusz Gola
15 Tomasz Kubaczyk Výstavní soubor za 1. ročník Městská zeleň Peter Korček
16 Patryk Kurowski Výstavní soubor za 1. ročník A Knife Jan Brykczynski
17 Peter Lančarič Výstavní soubor za 1. ročník Za oponou Dita Pepe
18 Jan Mihaliček Výstavní soubor za 1. ročník Praha 2023 - Dehumanizace místa... Václav Podestát
19 Vendula Mlejnská Výstavní soubor za 1. ročník Polobozi Štěpánka Stein
20 Dominika Muszyńska Výstavní soubor za 1. ročník Anna Dita Pepe
21 Katarzyna Navarra Výstavní soubor za 1. ročník Ponoření Vladimír Birgus
22 Aleksandra Pawłowska Výstavní soubor za 1. ročník Důchodci Arkadiusz Gola
23 Gabriela Povrazníková Výstavní soubor za 1. ročník Make porn, not war Dita Pepe
24 Zuzana Richterová Výstavní soubor za 1. ročník Pouze pro neplavce Pavel Mára
25 Artur Rychlicki Výstavní soubor za 1. ročník Nepozorovaně Václav Podestát
26 Kateřina Sovová Výstavní soubor za 1. ročník Tvář určena veřejnosti Jiří Siostrzonek
27 Jakub Szachnowski Výstavní soubor za 1. ročník The Hawk Neuveden
28 Patrycja Szumowska Výstavní soubor za 1. ročník Shell Vladimír Birgus
29 Zuzana Šale Výstavní soubor za 1. ročník Ne-jistota stínu Peter Korček
30 Hana Špačková Výstavní soubor za 1. ročník Sen bez pocitu neviditelný hradby Dita Pepe
31 Martin Štecher Výstavní soubor za 1. ročník Král Filip VI. Jindřich Štreit
32 Karolína Štiková Výstavní soubor za 1. ročník Není kam spěchat, stejně se není na co těšit Štěpánka Stein
33 Milan Vopálenský Výstavní soubor za 1. ročník Moje auto a já Neuveden
34 Magdalena Wutkowska Výstavní soubor za 1. ročník The book of Seil Peter Korček
35 Jarosław Zadora Výstavní soubor za 1. ročník Embryo Štěpánka Bieleszová
36 Šárka Zavadilová Výstavní soubor za 1. ročník Slečny Štěpánka Stein
37 Irena Zykanová Výstavní soubor za 1. ročník Portrét tety Peter Korček
38 Valdemar Bednarz Výstavní soubor za 2. ročník Toi Story Jan Brykczynski
39 David Budský Výstavní soubor za 2. ročník Ladův kraj Tomáš Pospěch
40 Zuzana Fajmonová Výstavní soubor za 2. ročník Dystopia Štěpánka Stein
41 Aneta Fibingerová Výstavní soubor za 2. ročník Stát se někým jiným Pavel Mára
42 Petr Foltyn Výstavní soubor za 2. ročník Holubář Jindřich Štreit
43 Daniel Gnap Výstavní soubor za 2. ročník LOVE.HATE Vladimír Birgus
44 Jakub Hayne Výstavní soubor za 2. ročník Praha panorama Vladimír Birgus
45 Witold Chocholski Výstavní soubor za 2. ročník Somnus. Setkání se stínem Vladimír Birgus
46 Bogusław Kaczmarczyk Výstavní soubor za 2. ročník Portrétní společnost Roman Franc
47 Wojciech Klimala Výstavní soubor za 2. ročník Tělo si pamatuje Vladimír Birgus
48 Pavel Křeček Výstavní soubor za 2. ročník Tatínek Jindřich Štreit
49 Michał Kwapień Výstavní soubor za 2. ročník Incomplete metamorphosis Jan Brykczynski
50 Konstancja Lasota Výstavní soubor za 2. ročník Mapa Vrásky Dita Pepe
51 Jagoda Lasota Výstavní soubor za 2. ročník Sabina Jan Brykczynski
52 Jana Mašterová Výstavní soubor za 2. ročník Příběh o naději Jindřich Štreit
53 Vanda Mesiariková Výstavní soubor za 2. ročník OLAM Roman Franc
54 Monika Mieleszko Výstavní soubor za 2. ročník Nehýbej se, prosím Marián Beneš
55 Anna Nerušilová Výstavní soubor za 2. ročník DRAG Václav Podestát
56 Martin Novotný Výstavní soubor za 2. ročník Zrcadlo mé duše Pavel Mára
57 Katarzyna Pawlikowska Výstavní soubor za 2. ročník 30 minut Vladimír Birgus
58 Lucie Pešáková Výstavní soubor za 2. ročník Stín, světlo a záblesky Indie Václav Podestát
59 Filip Piotrowicz Výstavní soubor za 2. ročník Controlled chaos Neuveden
60 Sandra Sedlecká Výstavní soubor za 2. ročník Kým jsem, když se ráno probudím Štěpánka Stein
61 Dominik Skurzyński Výstavní soubor za 2. ročník Rozstanie z dzieciństwem Michal Szalast
62 Joanna Smołka Výstavní soubor za 2. ročník Vůně jablek Neuveden
63 Michał Smuda Výstavní soubor za 2. ročník A začala zima... Arkadiusz Gola
64 Patrycja Szumowska Výstavní soubor za 2. ročník Half-colour of loneliness Vladimír Birgus
65 Katarzyna Szwarc Výstavní soubor za 2. ročník Mam rada kdyz je tma Jan Brykczynski
66 Jan Šebek Výstavní soubor za 2. ročník Mizející tradice Vladimír Birgus
67 Anna Tomaka Výstavní soubor za 2. ročník Fototgraficka rodina Dita Pepe
68 Lenka Vaculínová Výstavní soubor za 2. ročník Velký plán Peter Korček
69 Dita Valachová Výstavní soubor za 2. ročník Cesty Roman Vondrouš
70 Barbora Vávrová Výstavní soubor za 2. ročník Vlčice Ondřej Durczak
71 Joanna Watala Výstavní soubor za 2. ročník Státní děti Dita Pepe
72 Paweł Zajączkowski Výstavní soubor za 2. ročník Každá stesk má smysl Roman Franc
73 Ola Zegar Výstavní soubor za 2. ročník I'll shed my skin afterwards / Po wszystkim zrzucę skórę / Potom shodím kůži Dita Pepe
74 Kateřina Bébrová Výstavní soubor za 4. ročník Nevěsty Neuveden
75 Kateřina Bébrová Výstavní soubor za 4. ročník Nevěsty Štěpánka Stein
76 Jindřich Beneš Výstavní soubor za 4. ročník Dotýkáno vzpomínkou Pavel Mára
77 Martin Janošek Výstavní soubor za 4. ročník RNDr. Miloslav Rakovič Neuveden
78 Tomáš Jiráček Výstavní soubor za 4. ročník Reenactors Štěpánka Stein
79 Tomasz Jodlowski Výstavní soubor za 4. ročník Pandemie Václav Podestát
80 Robert Kalamar Výstavní soubor za 4. ročník Pavel Jindřich Štreit
81 Radek Kalhous Výstavní soubor za 4. ročník Poločas rozpadu Josef Moucha
82 Rafal Klimkiewicz Výstavní soubor za 4. ročník Cosplay Václav Podestát
83 Jiří Kocian Výstavní soubor za 4. ročník Heavy Petting Zoo Vladimír Birgus
84 David Macháček Výstavní soubor za 4. ročník Cesta za obzor Jiří Siostrzonek
85 Michaela Přeliášová Výstavní soubor za 4. ročník Krajina jako odraz mých pocitů Ondřej Durczak
86 Seweryn Puchała Výstavní soubor za 4. ročník Příběh světla / OPOWIEŚĆ ŚWIATŁA Vladimír Birgus
87 David Sládek Výstavní soubor za 4. ročník Car Boot England Roman Vondrouš
88 Nicola Soukupová Výstavní soubor za 4. ročník Swallowed up by the City Václav Podestát
89 Martin Straka Výstavní soubor za 4. ročník Periferie Peter Korček
90 Adrián Švec Výstavní soubor za 4. ročník 34 Photographs of Everything in Poland Vladimír Birgus
91 Ivo Žídek Výstavní soubor za 4. ročník Šedé devadesátky Karel Poneš
92 Daniela Búryová Praktická bakalářská práce Jizva Neuveden
93 Lucie Čejková Praktická bakalářská práce Estrogen blues Neuveden
94 Iwona Germanek Praktická bakalářská práce Pink doesn't exist Neuveden
95 Viola Hertelová Praktická bakalářská práce Rekonstrukce Neuveden
96 Daria Izworska Praktická bakalářská práce God’s Children Arkadiusz Gola
97 Martin Janošek Praktická bakalářská práce Jiří Siostrzonek
98 Simona Kalašová Praktická bakalářská práce Planeta Jižní Město Neuveden
99 Katarzyna Korczowska Praktická bakalářská práce Vstupujete na vlastní riziko / You enter at your own risk Neuveden
100 Wiktoria Kot Praktická bakalářská práce Portréty obyvatel Tarnovských Hor 2019-2020 Arkadiusz Gola
101 Mateusz Kowalik Praktická bakalářská práce Ďáblovo žebro Jan Brykczynski
102 Klára Krátká Praktická bakalářská práce Schody Neuveden
103 Bartlomiej Krezolek Praktická bakalářská práce Úplněk / Full Moon Vladimír Birgus
104 Michaela Kročáková Praktická bakalářská práce V jiné zemi / In another world Vladimír Birgus
105 Eliška Kurcová Praktická bakalářská práce Fragmenty | Fragments Jindřich Štreit
106 Laura Wlasta Laurenčíková Praktická bakalářská práce THE UNSPOKEN THINGS Neuveden
107 Petr Maurenc Praktická bakalářská práce Dálnice D3 Neuveden
108 Eva Mořická Praktická bakalářská práce (Ne) realita Neuveden
109 Agata Ogierman Praktická bakalářská práce It's a wonderful lie Neuveden
110 Maciej Przemyk Praktická bakalářská práce Zofia Neuveden
111 Natalia Sienkiewicz Praktická bakalářská práce Anxietas Neuveden
112 Milan Vopálenský Praktická bakalářská práce Nemastný, neslaný Neuveden
113 Dariusz Zakrzewski Praktická bakalářská práce Vše o mém otci Neuveden
114 Olga Zmelíková Praktická bakalářská práce Bez Kathot Neuveden
115 Olga Zmelíková Praktická bakalářská práce Bez Kathot Neuveden
116 Tomasz Böhm Praktická magisterská práce Jantarnyj Neuveden
117 Jana Grznaríková Praktická magisterská práce Úryvky spomienok Václav Podestát
118 Dorota Holubová Praktická magisterská práce ADAMOVÉ JABLKÁ Neuveden
119 Anna Hornik Praktická magisterská práce Nebydlení Dita Pepe
120 Tomasz Kawecki Praktická magisterská práce Věcem je všechno jedno Neuveden
121 Michal Matoušek Praktická magisterská práce Untitled Neuveden
122 Marta Režová Praktická magisterská práce Ticho v Tobě Neuveden
123 Kateřina Simerová Praktická magisterská práce V temnotách Neuveden
124 Ivana Šestáková Praktická magisterská práce MEMORY LOSS Neuveden
125 Marek Zakrzewski Praktická magisterská práce VOLEBNÍ MÍSTNOSTI Neuveden
126 Marek Zakrzewski Praktická magisterská práce VOLEBNÍ MÍSTNOSTI Neuveden
127 Daniela Búryová Teoretická bakalářská práce LIBOR FOJTÍK Tomáš Pospěch
128 Lucie Čejková Teoretická bakalářská práce Autorská tvorba 2017–2023 Štěpánka Bieleszová
129 Iwona Germanek Teoretická bakalářská práce Marta Zgierska Vladimír Birgus
130 Aleksandra Graczyk Teoretická bakalářská práce Fotografická manipulace v polské umělecké fotografii po roce 2000 Tomáš Pospěch
131 Jolana Havelková Teoretická bakalářská práce Funkeho působení v Kolíně Aleš Kuneš
132 Viola Hertelová Teoretická bakalářská práce Městský prostor v současné české a slovenské fotografii Tomáš Pospěch
133 Vítězslava Ivičičová Teoretická bakalářská práce Současná česká erotická fotografie Vladimír Birgus
134 Daria Izworska Teoretická bakalářská práce Obrazy psychické nemoci v současné fotografii / Images of mental illness in contemporary photography Arkadiusz Gola
135 Simona Kalašová Teoretická bakalářská práce JIŽNÍ MĚSTO VE FOTOGRAFII Tomáš Pospěch
136 Tomasz Kawecki Teoretická bakalářská práce Paranormální jevy ve Fotografii Jan Brykczynski
137 Katarzyna Korczowska Teoretická bakalářská práce Obraz Polska 70. a 80. let v zahraničí ve fotografiích Chrise Niedenthala Arkadiusz Gola
138 Wiktoria Kot Teoretická bakalářská práce Neformální skupina fotografů stužená kolem ,,Projekt Strzybnica“ a ,,Dokumentu Projektu“ / An informal group of photographers ,,Projekt Strzybnica“ and ,,Dokument Projektu“ Arkadiusz Gola
139 Mateusz Kowalik Teoretická bakalářská práce Život mimo systém v současné americké dokumentární fotografii v pracích A. Sotha, L. Fogliy a M. Genitempa Arkadiusz Gola
140 Klára Krátká Teoretická bakalářská práce Radek Kalhous / 21 let fotožurnalismu Josef Moucha
141 Bartlomiej Krezolek Teoretická bakalářská práce Černobílá subjektivní dokumentární fotografie v Polsku po roce 2000 Vladimír Birgus
142 Michaela Kročáková Teoretická bakalářská práce Dítě v krajině v české fotografii Ondřej Durczak
143 Eliška Kurcová Teoretická bakalářská práce Fotograf Josef Illík Tomáš Pospěch
144 Laura Wlasta Laurenčíková Teoretická bakalářská práce Originalita ve fotografii.Slovenská nová vlna a její inspirační zdroje. Tomáš Pospěch
145 Marek Malůšek Teoretická bakalářská práce Fotografické výstavy na Letních filmových školách v Uherském Hradišti Vladimír Birgus
146 Petr Maurenc Teoretická bakalářská práce ZDENĚK STOLBENKO Václav Podestát
147 Eva Mořická Teoretická bakalářská práce Jiřina Hankeová fotografka Štěpánka Bieleszová
148 Agata Ogierman Teoretická bakalářská práce Fotografie jako forma autoarteterapie vycházející z tvorby vybraných polských fotografů XXI. století Štěpánka Bieleszová
149 Maciej Przemyk Teoretická bakalářská práce Łukasz Rusznica Michal Szalast
150 Natalia Sienkiewicz Teoretická bakalářská práce ŽENY VE FOTOGRAFII JOANNY HELANDER Arkadiusz Gola
151 Natalia Sienkiewicz Teoretická bakalářská práce ŽENY VE FOTOGRAFII JOANNY HELANDER Arkadiusz Gola
152 Eva Smékalová Teoretická bakalářská práce Zařazení fotografie do kontextu vizuálního umění Jiří Siostrzonek
153 Jakub Sobotka Teoretická bakalářská práce Milena Valušková Vladimír Birgus
154 Igor Šefr Teoretická bakalářská práce Obrazové aspekty časopisu Reflex Neuveden
155 Milan Vopálenský Teoretická bakalářská práce Arteterapeutický přístup ve fotografických souborech studentek a studentů ITF v období 2019–2023 Dita Pepe
156 Dariusz Zakrzewski Teoretická bakalářská práce Arkadiusz Ławrywianiec / FOTOGRAF blízko lidem Arkadiusz Gola
157 Olga Zmelíková Teoretická bakalářská práce ODĚV VE FOTOGRAFII Štěpánka Bieleszová
158 Irena Armutidisová Teoretická magisterská práce ČESKÉ SBÍRKY TVŮRČÍ FOTOGRAFIE Miroslav Myška
159 Tomasz Böhm Teoretická magisterská práce SPORTOVNÍ FOTOGRAFIE V HORNÍM SLEZSKU PO ROCE 1989 Arkadiusz Gola
160 Jana Grznaríková Teoretická magisterská práce Fotografka Zuzana Pustaiová / Photographer Zuzana Pustaiova Josef Moucha
161 Dorota Holubová Teoretická magisterská práce SLOVAK PRESS PHOTO Vladimír Birgus
162 Anna Hornik Teoretická magisterská práce Fotografická tvorba Mariusze Hermanowicze po roku 1982 Jan Brykczynski
163 Michal Matoušek Teoretická magisterská práce Časopis Revue Fotografie, 1957―1995 Magazine Revue Fotografie, 1957―1995 Vladimír Birgus
164 Marta Režová Teoretická magisterská práce bezdomovectví ve fotografii v České republice Jindřich Štreit
165 Kateřina Simerová Teoretická magisterská práce VÁLKA NA UKRAJINĚ OČIMA ČESKÝCH FOTOGRAFŮ Vladimír Birgus
166 Marek Zakrzewski Teoretická magisterská práce TYPOLOGIE JAKO UMĚLECKÁ STRATEGIE V POLSKÉ FOTOGRAFII PO ROCE 2012 Arkadiusz Gola