Kontrola odevzdaných klauzur - červen 2022

Jméno kategorie název vedoucí
1 Valdemar Bednarz Výstavní soubor za 1. ročník Suspension Roman Vondrouš
2 Lenka Blažková Výstavní soubor za 1. ročník Člověk Jindřich Štreit
3 Katarzyna Bodora Výstavní soubor za 1. ročník Abyssinia Arkadiusz Gola
4 David Budský Výstavní soubor za 1. ročník Světelné signály Štěpánka Bieleszová
5 Alžběta Drcmánková Výstavní soubor za 1. ročník Everyday treasures Tomáš Pospěch
6 Zuzana Fajmonová Výstavní soubor za 1. ročník Pop-art Roman Vondrouš
7 Aneta Fibingerová Výstavní soubor za 1. ročník Nová domovní znamení Ondřej Durczak
8 Petr Foltyn Výstavní soubor za 1. ročník Za hranicí Jindřich Štreit
9 Daniel Gnap Výstavní soubor za 1. ročník Nighcall Roman Vondrouš
10 Jakub Hayne Výstavní soubor za 1. ročník Everywhere at the End of Time Neuveden
11 Jakub Joch Výstavní soubor za 1. ročník Mass of emptiness Dita Pepe
12 Wojciech Klimala Výstavní soubor za 1. ročník Autoportréty (ID) Vladimír Birgus
13 Pavel Křeček Výstavní soubor za 1. ročník Otisk času Peter Korček
14 Michał Kwapień Výstavní soubor za 1. ročník The Loop Peter Korček
15 Konstancja Lasota Výstavní soubor za 1. ročník Zbyt Silna Arkadiusz Gola
16 Jana Mašterová Výstavní soubor za 1. ročník Pomocní andělé Jindřich Štreit
17 Vanda Mesiariková Výstavní soubor za 1. ročník Deleted Land Jan Brykczynski
18 Anna Nerušilová Výstavní soubor za 1. ročník Scoliosis Dita Pepe
19 Martin Novotný Výstavní soubor za 1. ročník Autoportréty Dita Pepe
20 Katarzyna Pawlikowska Výstavní soubor za 1. ročník Každodenní cesty Vladimír Birgus
21 Lucie Pešáková Výstavní soubor za 1. ročník Jindřich Štreit Jindřich Štreit
22 Kristina Petraturová Výstavní soubor za 1. ročník Moje reflexe období 2020-2021 Pavel Mára
23 Filip Piotrowicz Výstavní soubor za 1. ročník No title Jan Brykczynski
24 Lukáš Procházka Výstavní soubor za 1. ročník Nejasné hranice reality Tomáš Pospěch
25 Sandra Sedlecká Výstavní soubor za 1. ročník Uhořela na ledové kře Štěpánka Stein
26 Dominik Skurzyński Výstavní soubor za 1. ročník PAUSE Peter Korček
27 Katarzyna Ślesińska Výstavní soubor za 1. ročník Gutek Jan Brykczynski
28 Michał Smuda Výstavní soubor za 1. ročník „Řeka”, Neuveden
29 Katarzyna Szwarc Výstavní soubor za 1. ročník Byl sobie dziad i baba Vladimír Birgus
30 Jan Šebek Výstavní soubor za 1. ročník Dědina kovidová Vladimír Birgus
31 Anna Tomaka Výstavní soubor za 1. ročník Nemluv se mnou jako s hluchým. Arkadiusz Gola
32 Dita Valachová Výstavní soubor za 1. ročník Nonstop 1931 Roman Vondrouš
33 Barbora Vávrová Výstavní soubor za 1. ročník Sápmi Václav Podestát
34 Joanna Watala Výstavní soubor za 1. ročník DECH Arkadiusz Gola
35 Kinga Wrona Výstavní soubor za 1. ročník 10 minut Jan Brykczynski
36 Peter Basala Výstavní soubor za 2. ročník Radšej sám Václav Podestát
37 Piotr Bułhak Výstavní soubor za 2. ročník Portret Dita Pepe
38 Daniela Búryová Výstavní soubor za 2. ročník Ovce jako lidé - lidé jako ovce Tomáš Pospěch
39 Eva Bystrianská Výstavní soubor za 2. ročník Fotografie ze souboru Hledání Velké nádhery Tomáš Pospěch
40 Ondřej Čechvala Výstavní soubor za 2. ročník Kráčam nocou Tomáš Pospěch
41 Alžběta Drcmánková Výstavní soubor za 2. ročník Bez názvu Jan Brykczynski
42 Paweł Dusza Výstavní soubor za 2. ročník Oklahoma Arkadiusz Gola
43 Leszek Górski Výstavní soubor za 2. ročník Rocznik 1929 / Ročník 1929 / Born in 1929 Dita Pepe
44 Piotr Góryjowski Výstavní soubor za 2. ročník Zachránit '22 Arkadiusz Gola
45 Viola Hertelová Výstavní soubor za 2. ročník Monolit Neuveden
46 Justyna Janus Výstavní soubor za 2. ročník Miasto Jan Brykczynski
47 Petra Jeřábková Výstavní soubor za 2. ročník Tátova slévárna Vladimír Birgus
48 Jakub Joch Výstavní soubor za 2. ročník Богдан Štěpánka Stein
49 Tomasz Kawecki Výstavní soubor za 2. ročník Biodegradable Space Jan Brykczynski
50 Aleksandra Konopko Výstavní soubor za 2. ročník Před válkou. Oděsa. Vladimír Birgus
51 Katarzyna Korczowska Výstavní soubor za 2. ročník Drzo Dita Pepe
52 Klára Krátká Výstavní soubor za 2. ročník Důvěrnost Štěpánka Stein
53 Katarzyna Kruk Výstavní soubor za 2. ročník "Uvnitř" Dita Pepe
54 Andrea Krymláková Výstavní soubor za 2. ročník Sídlištní muchláž Pavel Mára
55 Dominik Księżyk Výstavní soubor za 2. ročník 1587 km Vladimír Birgus
56 Tomasz Kudaszewicz Výstavní soubor za 2. ročník PORTRETY Dita Pepe
57 Karolina Majewska Výstavní soubor za 2. ročník To blend in with home Václav Podestát
58 Tomáš Martínek Výstavní soubor za 2. ročník Faceless Portraits Dita Pepe
59 Petr Maurenc Výstavní soubor za 2. ročník D3 nezvratné x nevratné Peter Korček
60 Jakub Miřijovský Výstavní soubor za 2. ročník Zemědělský výzkum Tomáš Pospěch
61 Eva Němcová Výstavní soubor za 2. ročník Dýchat čerstvý vzduch Josef Moucha
62 Artur Ostafin Výstavní soubor za 2. ročník Hranice Václav Podestát
63 Eduard Palíšek Výstavní soubor za 2. ročník Výjimeční lidé Vladimír Birgus
64 Kristina Petraturová Výstavní soubor za 2. ročník Environmentální dokument Peter Korček
65 Patrycja Skwierczyńska Výstavní soubor za 2. ročník Grzebanie Jan Brykczynski
66 Adéla Solárová Výstavní soubor za 2. ročník Quo vadis Tomáš Pospěch
67 Renáta Süssová Výstavní soubor za 2. ročník Do ráje se nejezdí v kočáře Václav Podestát
68 Simona Šreková Výstavní soubor za 2. ročník Místo Pavel Mára
69 Przemysław Wachowiak Výstavní soubor za 2. ročník Półka/Polička Jan Brykczynski
70 Katarzyna Zdrodowska Výstavní soubor za 2. ročník Nová velká vůle Peter Korček
71 Malgorzata Zieba Výstavní soubor za 2. ročník Prázdné hnízdo Dita Pepe
72 Karolína Zítková Výstavní soubor za 2. ročník Nápomocné ruce Josef Moucha
73 Olga Zmelíková Výstavní soubor za 2. ročník Jsem to, co nosím, nebo nosím to, co jsem? Štěpánka Bieleszová
74 Petr Žemla Výstavní soubor za 2. ročník Mít, čím přijet Jan Brykczynski
75 Zuzana Capoušková Výstavní soubor za 4. ročník Ticho Vladimír Birgus
76 Zuzana Malina Černohousová Výstavní soubor za 4. ročník Ovládnutá Štěpánka Bieleszová
77 Jan Dytrych Výstavní soubor za 4. ročník Arboricida Vladimír Birgus
78 Marián Eliáš Výstavní soubor za 4. ročník Návraty Rafał Milach
79 Daniela Erbanová Výstavní soubor za 4. ročník Kuba Jindřich Štreit
80 Dorota Holubová Výstavní soubor za 4. ročník OMG Tomáš Pospěch
81 Ivan Horváth Výstavní soubor za 4. ročník Na inej planéte Tomáš Pospěch
82 Šárka Klímová Výstavní soubor za 4. ročník Svoboda a samota Josef Moucha
83 Marcin Kruk Výstavní soubor za 4. ročník Být vlastním cílem Rafał Milach
84 Katarina Pleskot Kollárová Výstavní soubor za 4. ročník Mnoho mužů vede život v tichém zoufalství Pavel Mára
85 Kateřina Simerová Výstavní soubor za 4. ročník Otužilci 2021/2022 Vladimír Birgus
86 Marta Taras Výstavní soubor za 4. ročník "Byli jsme mrtví tak dlouho" Jan Brykczynski
87 Matej Tokár Výstavní soubor za 4. ročník Dušan Jan Brykczynski