Kontrola

Jméno kategorie název vedoucí
1 Katarzyna Białoń Výstavní soubor za 1. ročník Zbuduje nowy dom Jan Brykczynski
2 Piotr Bułhak Výstavní soubor za 1. ročník Stávka žen Arkadiusz Gola
3 Eva Bystrianská Výstavní soubor za 1. ročník Horror Vacui Tomáš Pospěch
4 Ondřej Čechvala Výstavní soubor za 1. ročník Královstvo na osmom poschodí Jan Brykczynski
5 Josef Dohnal Výstavní soubor za 1. ročník IND. Rafał Milach
6 Paweł Dusza Výstavní soubor za 1. ročník In memory of June Vladimír Birgus
7 Leszek Górski Výstavní soubor za 1. ročník Matematika Vladimír Birgus
8 Piotr Góryjowski Výstavní soubor za 1. ročník Foodtrucks Arkadiusz Gola
9 Vojtěch Hurych Výstavní soubor za 1. ročník Lupénka Josef Moucha
10 Paweł Chilecki Výstavní soubor za 1. ročník All That Hype Jan Brykczynski
11 Justyna Janus Výstavní soubor za 1. ročník Mieszkańcy Aleksandrii Dita Pepe
12 Petra Jeřábková Výstavní soubor za 1. ročník Teens’ Lockdown Ondřej Durczak
13 Jan Jurczak Výstavní soubor za 1. ročník Motanki Jan Brykczynski
14 Tomasz Kawecki Výstavní soubor za 1. ročník Doupě Jan Brykczynski
15 Aleksandra Konopko Výstavní soubor za 1. ročník Slepozrakost Vladimír Birgus
16 Klára Krátká Výstavní soubor za 1. ročník Dotyk Štěpánka Stein
17 Katarzyna Kruk Výstavní soubor za 1. ročník Byly tam Stáňovy úly Arkadiusz Gola
18 Andrea Krymláková Výstavní soubor za 1. ročník Obrysy reality Jiří Siostrzonek
19 Tomasz Kudaszewicz Výstavní soubor za 1. ročník BORDERLAND Arkadiusz Gola
20 Jagoda Lasota Výstavní soubor za 1. ročník Home office Arkadiusz Gola
21 Karolina Majewska Výstavní soubor za 1. ročník Když je pryč Václav Podestát
22 Tomáš Martínek Výstavní soubor za 1. ročník Anxiety Jan Brykczynski
23 Petr Maurenc Výstavní soubor za 1. ročník D5 2021 Václav Podestát
24 Monika Mieleszko Výstavní soubor za 1. ročník Země v demolici Vladimír Birgus
25 Jakub Miřijovský Výstavní soubor za 1. ročník Rozvod Vladimír Birgus
26 Eva Němcová Výstavní soubor za 1. ročník Domov Jiří Siostrzonek
27 Artur Ostafin Výstavní soubor za 1. ročník Wypalacze / Burners Arkadiusz Gola
28 Eduard Palíšek Výstavní soubor za 1. ročník a-Men Vladimír Birgus
29 Patrycja Skwierczyńska Výstavní soubor za 1. ročník Hledam Arkadiusz Gola
30 Joanna Smołka Výstavní soubor za 1. ročník KDY SE VRÁTIŠ Pavel Mára
31 Adéla Solárová Výstavní soubor za 1. ročník re-KONSTRUKCE Tomáš Pospěch
32 Renáta Süssová Výstavní soubor za 1. ročník Canisterapie Pavel Mára
33 Ewelina Szyszka Výstavní soubor za 1. ročník Demony Vladimír Birgus
34 Simona Šreková Výstavní soubor za 1. ročník Gitta Dita Pepe
35 Natálie Vojtková Výstavní soubor za 1. ročník Mezi domovy Jiří Siostrzonek
36 Paweł Zajączkowski Výstavní soubor za 1. ročník Stůl se zlomenýma nohami Jan Brykczynski
37 Katarzyna Zdrodowska Výstavní soubor za 1. ročník Zoochoza Ondřej Durczak
38 Karolína Zítková Výstavní soubor za 1. ročník Život s asistencí Vladimír Birgus
39 Petr Žemla Výstavní soubor za 1. ročník This Roadtrip Doesnt Exist Tomáš Pospěch
40 Katarzyna Białoń Výstavní soubor za 2. ročník Dobrze cie widziec Jan Brykczynski
41 Zuzana Malina Černohousová Výstavní soubor za 2. ročník Drž se svých snů Vladimír Birgus
42 Hiep Duong Chi Výstavní soubor za 2. ročník Pamatuj na mrtvé Josef Moucha
43 Iwona Germanek Výstavní soubor za 2. ročník Můj život tvoje krev Pavel Mára
44 Vojtěch Hurych Výstavní soubor za 2. ročník Děda Josef Moucha
45 Dagmar Husárová Výstavní soubor za 2. ročník Still-less Pavel Mára
46 Paweł Chilecki Výstavní soubor za 2. ročník Blown out flames Jan Brykczynski
47 Daria Izworska Výstavní soubor za 2. ročník Wonderland Arkadiusz Gola
48 Wiktor Jaworski Výstavní soubor za 2. ročník Ginaca wies Vladimír Birgus
49 Tomáš Jiráček Výstavní soubor za 2. ročník Daydreaming Štěpánka Stein
50 Jan Jurczak Výstavní soubor za 2. ročník Svítání Jan Brykczynski
51 Simona Kalašová Výstavní soubor za 2. ročník Singular Pavel Mára
52 Radek Kalhous Výstavní soubor za 2. ročník Zamčeno Štěpánka Stein
53 Zuzana Karlíková Výstavní soubor za 2. ročník Včely Tomáš Pospěch
54 Filip Kartous Výstavní soubor za 2. ročník X LEONA Peter Korček
55 Barbora Knobová Výstavní soubor za 2. ročník Tiché místo Jindřich Štreit
56 Jana Kolářová Výstavní soubor za 2. ročník Život s asistencí Dita Pepe
57 Martina Koubková Výstavní soubor za 2. ročník I hate when it is 2:30 PM Jindřich Štreit
58 Helena Kristová Výstavní soubor za 2. ročník Průsvit Pavel Mára
59 Eliška Kurcová Výstavní soubor za 2. ročník Odloučení Tomáš Pospěch
60 Kateřina Mocňáková Výstavní soubor za 2. ročník BTW ... Behind The Window Pavel Mára
61 Eva Mořická Výstavní soubor za 2. ročník Bez odpovědí Josef Moucha
62 Agata Ogierman Výstavní soubor za 2. ročník TVARY ŽENSTVÍ Pavel Mára
63 Natallia Piatkevich Výstavní soubor za 2. ročník O její touze Vladimír Birgus
64 Vojtěch Plhák Výstavní soubor za 2. ročník Otilie Jindřich Štreit
65 Michaela Přeliášová Výstavní soubor za 2. ročník ME Ondřej Durczak
66 Natalia Sienkiewicz Výstavní soubor za 2. ročník Oheň Jan Brykczynski
67 Jakub Stanek Výstavní soubor za 2. ročník chodz zbudujemy zamek z piasku Vladimír Birgus
68 Adrián Švec Výstavní soubor za 2. ročník Social Dilemma Vladimír Birgus
69 Lenka Trčková Výstavní soubor za 2. ročník Fragmenty světla Jindřich Štreit
70 Milan Vopálenský Výstavní soubor za 2. ročník Epidemie Pavel Mára
71 Dariusz Zakrzewski Výstavní soubor za 2. ročník Mama Peter Korček
72 Olga Zmelíková Výstavní soubor za 2. ročník X Online Jiří Siostrzonek
73 Tomasz Böhm Výstavní soubor za 4. ročník Natura jest artystka Josef Moucha
74 Peter Drežík Výstavní soubor za 4. ročník Vymazané obce – Liptovská Mara Tomáš Pospěch
75 Jana Grznaríková Výstavní soubor za 4. ročník Evidence 2020 - 2021, Rodina Pavel Mára
76 Anna Hornik Výstavní soubor za 4. ročník Sezon Jan Brykczynski
77 Anna Veronika Křížová Výstavní soubor za 4. ročník F60 Štěpánka Stein
78 Marcin Lachowicz Výstavní soubor za 4. ročník Scena zbrodni / Místo činu Václav Podestát
79 Arkadiusz Lawrywianiec Výstavní soubor za 4. ročník „Covid” Vladimír Birgus
80 Kamila Parmová Výstavní soubor za 4. ročník Džity Vladimír Birgus
81 Jaroslaw Respondek Výstavní soubor za 4. ročník Stávka žen Vladimír Birgus
82 Michal Sita Výstavní soubor za 4. ročník Historia Polski zeszyt cwiczen vol. 1 Jan Brykczynski
83 Michal Szalast Výstavní soubor za 4. ročník Aquanautica Vladimír Birgus
84 Ivana Šestáková Výstavní soubor za 4. ročník Taste Waste Tomáš Pospěch
85 Kristýna Vacková Výstavní soubor za 4. ročník Spolu Štěpánka Stein
86 Veronika Wozniak Výstavní soubor za 4. ročník Matrilineal Dita Pepe
87 Maciej Zych Výstavní soubor za 4. ročník Strajk Vladimír Birgus
88 Zuzana Malina Černohousová Praktická bakalářská práce Hold on to your dreams Vladimír Birgus
89 Daniela Erbanová Praktická bakalářská práce Česko (stále) na divoko Neuveden
90 Martin Faltejsek Praktická bakalářská práce Jako by se nechumelilo Josef Moucha
91 Piotr Gaska Praktická bakalářská práce Zdá se, že je vše v pořádku Rafał Milach
92 Dorota Holubová Praktická bakalářská práce Persóna Josef Moucha
93 Maciej Iwaniszewski Praktická bakalářská práce Typologie hrázděných domů vToruni Arkadiusz Gola
94 Marcin Kaczor Praktická bakalářská práce Black Tomáš Pospěch
95 Šárka Klímová Praktická bakalářská práce Být matkou Vladimír Birgus
96 Jiří Kocian Praktická bakalářská práce This is my church Štěpánka Stein
97 David Macháček Praktická bakalářská práce Můj covidový rok Neuveden
98 Kateřina Selecká Praktická bakalářská práce JA NE II. Neuveden
99 Mariana Špaková Praktická bakalářská práce Živí lesom: Drevorubači Neuveden
100 Ivo Žídek Praktická bakalářská práce Životy pod rouškou Vladimír Birgus
101 Zuzana Malina Černohousová Teoretická bakalářská práce FOTO - GRAFIE BEZ TVÁŘE PHOTO - GRAPHY WITH UNSEEN FACES Vladimír Birgus
102 Daniela Erbanová Teoretická bakalářská práce Elvis Presley ve fotografii a jeho vizuální vliv na pop kulturu Václav Podestát
103 Martin Faltejsek Teoretická bakalářská práce Role domova v současné české fotografii (od roku 2000) Josef Moucha
104 Piotr Gaska Teoretická bakalářská práce Estetika válečné fotografie v 21. století Václav Podestát
105 Dorota Holubová Teoretická bakalářská práce FOTONOVINY PHOTONEWS Josef Moucha
106 Maciej Iwaniszewski Teoretická bakalářská práce FOTOGRAFIE JAKO NÁSTROJ INTERVENCE DO MĚSTSKÉHO PROSTORU V POLSKU PO ROCE 2000 Arkadiusz Gola
107 Marcin Kaczor Teoretická bakalářská práce SUBKULTURY V POLSKÉ FOTOGRAFII PO ROCE 2000 Rafał Milach
108 Šárka Klímová Teoretická bakalářská práce FOTOŽURNALISTA JAN ŠIBÍK Vladimír Birgus
109 Jiří Kocian Teoretická bakalářská práce DANIELA MRÁZKOVÁ Kurátorská činnost s akcentem na fotografii ze Sovětského svazu Vladimír Birgus
110 Zbigniew Kordys Teoretická bakalářská práce Dokumentární fotografie jako elegie a psychoterapie Michal Szalast
111 Marcin Kruk Teoretická bakalářská práce Polská pouliční fotografie po roce 2000 Vladimír Birgus
112 Barbora Kudelová Teoretická bakalářská práce Handicap ve fotografii Tomáš Pospěch
113 David Macháček Teoretická bakalářská práce Alžběta Jungrová Josef Moucha
114 Lucie Podhorná Teoretická bakalářská práce Handicapovaní v české fotografii po roce 2000 Václav Podestát
115 Agnieszka Sejud Teoretická bakalářská práce ANETA GRZESZYKOWSKA Rafał Milach
116 Kateřina Selecká Teoretická bakalářská práce ANDREJ BÁN Vladimír Birgus
117 David Sládek Teoretická bakalářská práce ČESKÁ FOTOGRAFIE PROTESTU 1990 - 2020 Vladimír Birgus
118 Nicola Soukupová Teoretická bakalářská práce Fotografie v české hudební propagaci od 90. let 20. století po současnost Ondřej Durczak
119 Kateřina Sýsová Teoretická bakalářská práce Čeští profesionální fotografové na Instagramu Tomáš Pospěch
120 Mariana Špaková Teoretická bakalářská práce Pavel Maria Smejkal Peter Korček
121 Dominik Wojciechowski Teoretická bakalářská práce MARIUSZ FORECKI MONOGRAFIE Arkadiusz Gola
122 Ivo Žídek Teoretická bakalářská práce Minimalistický svět Oty Sládka Vladimír Birgus
123 David Doroš Teoretická magisterská práce Camera obscura v súčasnej fotografii Pavel Mára